QIRA BANESE MODERNE_2 dhoma_200 Euro

Shitet nga: arber Sot 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese super te mobiluar, ne lagjen Bregu i Diellit
Banesa posedon Sallon me kuzjon , 1 dhoma ,gjumiBanjo Ballkon dhe koridor ne lagjen Bregu i Diellit me ngrohje Vetanake

Kontakt_Viber_Arberi
045 19 00 19 & 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim