SHITET BANES ne DARDANI te BANESAT e GJELBERTA*

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Sali Dje 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banes ne Dardani te Banesat e gjelberta , perball Shkolles Fillore Xhemajl Mustafa , kati perdhes e pershtatshem per si: lokal, zyre, ordinanc etje, Banesa ka sip, me dokumenta 65m2 , dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites,
- Dhoma e gjumit,
- Kuzhina,
- Shapajz,
- Banjo.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim