SHITET BANESA NE B.DIELLIT TE BAN.E BARDHA ^

Shitet nga: Dugi Sot 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen e cila gjendet ne lagjen e Bregut te Diellit me saktë te Banesat e Bardha,ndodhet ne katin e 4-te,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
ballkon
parking,(kamera,ashensor,interfon)


Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111 viber
045 519 555-viber

e-mail:
search-agency@live.com
o.mu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim