SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE TE SH.F.MIHAIL GRAM^

Shitet nga: Dugi Sot 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 84.12 m2
Komuna: Prishtinë
Shes BaneseN 84.12 M2 neto (vetem hapesire e shfrytzueshme), e cila gjendet ne Fushe Kosove te Shkolla Fillore "Mihail Grameno", Banesa eshte ne gjendje shume te mire ndertim i ri, gjendet ne katin e katert, Banesa ka nje pamje shume te mire nga parkingu ku nuk mund te i zihet pamja asnjeher poashtu posedon parkin rreth baneses si dhe garazh e cila kushton extra. Banesa ka kete renditje;

salloni me kuzhine
dy dhoma te gjumit
banjo
ballkon
shpajz
koridor

Cmimi i baneses per m2 eshte 500 euro i Diskutueshem

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 602 111 viber
045 519 555 viber

e-mail: search-agency@live.com

o. bz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim