SHITET BANESA ne LAGJE te MUHAXHERVE

Shitet nga: A. P. "ACCESS" - Burimi Sot 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Muhaxhert
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Urgjent shitet banesa ne zonen qender, lagjen e muhaxhereve, afer hotel affa, kompleksi Derind Rezidence, siperfaqe 83m kati i 3, pamje jug-lindje.
Banesa eshte e gatshme per banim.
Banesa ka renditje:
- Sallon
- Kuzhin
- 2 Dhoma fjetje
- Teras, dhe
- Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim