Shiten Banesa të ndryshme ne lagjen e Muhagjerve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kosova Immobilien Dje 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja e Muhagjerve
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shiten banesa të ndryshme në lagjen e Muhagjerëve (Mbi xhami), me sipërfaqe prej 59.4m2, 70.9m2, 81m2, 43.3m2, në kate të ndryshme. Banesat shiten me pare kesh dhe me rata sipas marrëveshjes. Përfundojnë ne tetor te 2016. Banesat kanë dy lifta ne hyrje, parketi është me bambus, instalimi i ujit është prodhim gjerman. Ka pjesën e gjelbëruar, ka sistem të siguris, qerdhja për fëmijë.

Çmimi: Sipas marrëveshjes.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim