Shiten banesat ne Prishtine (Kodi:185)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesat ne Lagjen Emshir te Prishtines. Kompleksi banesore eshte i gatshem per banim dhe i ploteson te gjitha kushtet elementare, duke filluar nga ashensori e deri ne detajet e fundit per nje jete sa me te sigurte dhe komode.
Banesat jane me dimensione te ndryshme:
Banesa e pare 51m2 eshte ne katin 4;
Banesa e dyte 70m2 eshte ne katin 4;
Banesa e trete 70m2 eshte ne katin 3;
Banesa e katert 99.41m2 eshte ne katin 1;
Banesa e peste 99.41m2 eshte ne katin 7;
Banesa e gjashte 118m2 eshte ne katin 3.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim