Shitet Banesa (Kodi 230)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti Dje 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Kurriz Dardani ne katin VI. ka gjithsej 50m dhe eshte komplet e renovuar, ka nje dhome dite me kuzhine, dhome fjetje, banjo, ballkon, paradhome dhe nje shpajz.. Bejm edhe ndrrim me ndonje banese e cila posedon dy dhoma gjumi.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim