Shitet Banesa Perball Kafeve te Vogla

Shitet nga: zgjidhja 30 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

97 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa perball kafeve te vogla,ne katin e 3.
Banesa posedon 61 m2,
Sallon me kuzhine,nje dhome gjumi,banjo,ballkon dhe nje shpajz.
Banesa gjendet ne pozicion mjafte te mire.

Cmimi 1600 per m2 i diskutushem.
Te interesuarit mund te lajmrohen ne numer te kontaktit:
045 558 533 dhe 049 313 444

email:zgjidhja.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim