Shitet Banesa ne Emshir 115m2

Shitet nga: Banesa 01 Dhj 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Emshir.ne katin e 4t, me renditje, Salloni me kuzhin dhe trapezari, 3 dhoma gjumi, 2 ballkona, banjo + wc.


Burim viber +377 45 83 93 03
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim