Shitet Banesa ne Qender te Prishtines - Kodi 0687

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 30 Nën 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Qender te Prishtines - Kodi 0687

Lokacioni: Qendra e ngushte e Prishtines

Siperfaqe 65 m2 Neto

Kati 4

Renditjet:

- Sallon
- 2 Dhoma Gjumit
- Kuzhin me Trepezari
- Koridor
- Banjo
- Ballkon ( 10 m2 )

Posedon:

- Ndertesa eshte 10 kateshe ndersa banesa eshte ne katin e 4-te, pamjen e ka nga bibloteka kombetare dhe Radio Kosova, banesa shitet me kuzhine ndersa per mobiljet tjera varet nga bleresi. Çmimi diskutohet pak.

- Banesa ndodhet në vendin më të qetë të Prishtinës dhe ka një pamje fantastike të qendrës së Prishtinës nga ballkoni/terasa.

- Lifti punon gjithmonë, qasje në parkingun dhe në hyrjen e ndërtesës kanë vetëm banorët përmes kartelave elektronike.

- Banesa është e renovuar dhe ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).

- Kjo banesë në qendrën e ngushtë të Prishtinës ndërrohet me 3 banesa ndërtime të reja (siperfaqe mesatare) në lagje tjera të Prishtinës ( Mati 1,Kalabria,Pejton,Lakrishte etj )

Çmimi €1700 m2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim