Shitet Banesa ne Ulpiane

Shitet nga: Banesa 07 Dhj 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Ulpiane ne katin perdhese e pershtatshme per zyre apo shum veprimtari tjera 44m ne vendim me renditje Sallonin me kuzhine, dhomen e gjumit, koridor,banjo dhe ballkonin Cmimi 60.000 e

Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim