Shitet Super Banesa ne Breg Diellit ONTEXIT - 0682

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 01 Dhj 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregun e Diellit Kompleksi ONTEX
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0682

Lokacioni: Kompleksi Ontex

Siperfaqe : 125 m2

Kat 3

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Dhom Ndihmese ( per hekyrosje, maqin larjes etj )
- Shpajz
- Banjo
- Wc
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore ( me termokos )
- Lift
- Uj 24 or
- Parking para Objektit
- Garazhd per Vetur
- Kamera sigurie rreth objektit dhe lagjes
- Sigurim Fizik 24 or
- Ndriqim te Mjaftueshem
- Kend per Femij
- Gjelbrim
- Mirembatje te Hymjes non-stop
- Pastrimi e lagjes qdo dit

- E mobiluar Kuzhina me Teknik

Çmimi €165.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim