Shitet banesa 72m2, kati i 6-te, ne Taukbahqe

Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Taukbahshqe
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 72m2, kati i 6-te, perball shkolles fillore Gjergj Fishta ne Taukbahqe. Banesa ka ambient te qete dhe te pershtatshem per jetese. Banesa eshte ndertim i Kompanise Dardania, ka kete renditje hapesirash:
- sallon me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor i madh
- ballkon
Qmimi eshte 50.000 euro, qmimi i diskutueshem.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim