Shitet banesa 90m2 te Standardi Breg i Diellit..

Shitet nga: Agjensioni Dion 02 Dhj 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 76m2 plus terasa 14m2, kati i 1-re, ne Bregun e Diellit, ndertesa e Standardit. Banesa eshte extra e mobiluar komplet, shume funksionale me hapesira te shfrytezuara mire me kete renditje;
- salloni me dalje ne terase
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- terasa 14m2
Poashtu ka garazhen per veture dhe bodrumin. Objekti ka uje (edhe ujin e ngrohte) dhe rryme 24 ore. Banesa shitet komplet me mobilje, bodrum dhe garazhe. Dokumentacioni i rregullt.
Qmimi eshte 105.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim