Shitet banesa 94m2, kati i 4-te, Bregu i Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 94m2, kati 4-te, ne Bregun e Diellit. Banesa gjindet perballe Ambulances, eshte ndertim
i vjeter, banesat me tulla te kuqe, e mobiluar. Momentalisht eshte e leshuar me qira, shitet me mobilje. Banesa ka kete organizim te hapesires:
- salloni, kuzhina dhe trapezaria
- 2 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- koridori
- 2 ballkona
Qmimi eshte 1100 euro per m2, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim