Shitet banesa ekskluzive 67m2 në qytetin e Vlorës

Shitet nga: Agjensioni Dion 07 Dhj 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ekskluzive 67m2, në katin e 9-të, në qytetin e bukur të Vlorës. Eshtë ndërtim i vitit 2010, me punime shumë cilësore. Gjendet në qendër të qytetit, me çasje të menjëhershme në Bulevardin në Skele dhe në shetitoren buzë detit. Eshtë shumë afër Qendrës Riviera, Universitetit, Pallatit të Sportit, Bulevardi Vlorë
Skele. Banesa është komplet e mobiluar me shije, me mobilje moderne italiane dhe e pajisur me të gjitha paisjet e nevojshme. Banesa ka këto hapësira:
- salloni me kuzhinë
- 1 dhomë gjumi
- banjo
- ballkon me pamje nga deti
Çmimi është 47.000 Euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim