Shitet banesa me qera ne Arberi(ish-Dragodan)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" Sot 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Arberi(ish-Dragodan) Rruga Ahmet Krasniqi
Sipërfaqe: 113 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me qera ne Arberi(ish-Dragodan),eshte ne katin e 2,ka 3 dhoma gjumi,shpajz,sallon dhe kuzhine,dy banjo , ballkona ,Ka parking.Qmimi 800euro per m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim