Shitet banesa ne Prishtine (Kodi:231)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Lagjen e Muhaxhereve. Banesa ka siperfaqe prej 110.8m2.
Banesa eshte ne katin e pare dhe eshte e banueshme gjysme e mobiluar.
Banesa ka kete renditje: Sallon dhe kuzhine, tre dhome gjumi, nje banjo, nje wc, nje depo, garazh dhe podrum.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim