Shitet banesa ne Ulpian youprogram

Shitet nga: begu Sot 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpian youprgram kati i 5t, me dy nivele 65m2 niveli i par 33m2 niveli i 2t. Me renditje Sallon + Kuzhina me trepezari, 2 dhoma gjumi,2 Banjo, 2 shpajza, 2 ballkona, Komplet e renovuar dhe e mobiluar 98m2 85.000 e

Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim