Shitet banesa ne lagjen Lagjen e Spitalit

Shitet nga: Prishtina Estate Dje 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84.4 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Lagjen e Spitalit qe ka 84.4m2. Banesa është në katin e shtatë dhe ësht afër shkollës fillore Pavarsia . Banesa ka: sallon të madhe me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, dhe ka ngrohjes qendrore. Qmimi 730 Euro per m2.

Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose ne web faqen tone.....+377 (0) 45 77 44 77
+381 (0) 38 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim