Shitje banesea (Kodi 203)

Shitet nga: jeti 03 Dhj 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Prishtine banesa ka siperfaqe prej 63m2 banesa eshte Te 4llulat Banesa eshte e gatshme per banim.

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim