URGJENTISHT SHITET BANESA

Shitet nga: lulzim 01 Sht 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Golem Dures
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne Dures perkatsisht ne Golem 1 me cmim shum te volitshem 300E per m2 dhe siperfaqe 80m2, pran Plazhit, banesa posedon tapi(hipotek) dhe leje ndertimi te gjith te interesuarit mund te kontaktojn ne nr+38649410007 qe eshte funksional edhe ne viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim