Urgjent shitet banesa ne Golem Dures 300 €/m2

Shitet nga: Lulzim 10 Sht 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Shitet banesa ne Golem Dures 300 €/m2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Golem Dures afer Hotel Pamebes 150m larg nga plazhi 2 dhoma gjumi kuzhine dhe teras te madhe banesa posedon leje ndertimi dhe tapi ( hipotek ) te gjith te interesuarit mund te lajmrohen ne nr + 38649410007 te cilin e kam aktiv edhe ne viber 24h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim