VR REAL ESTATE - SHITET BANESA TE BAJRAM KELMENDI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VR REAL ESTATE Dje 15:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bajram Kelmendi
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te 4 llullat afër Bajram Kelmendit, banesa është në katin e parë dhe ka këtë renditje : 1 dhomë gjumi, sallonin me kuzhinë, banjo dhe ballkon francez, gjithsej 43m2.
Çmimi : 45000 euro
Tel : 044 361 782
Tel : 044 260 024

www.merrjep.com/vrrealestate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim