shes lokalin

Shitet nga: asllani 15 Tet 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Shitet lokali 39m. Projekti banesor kryhet ne funt te vitit 2016. Lokali ka edhe nji garazh dhe nji bodrum(shpajz). Lokali gjenden ne projktnderimin mate mir ashtu vlersohet ne lagjen Mati 1. Lokali ka shum parkingje afer. Osht pozita edhe plocon kushte per gjithqka me punu. Qmimi osht shum i arsyeshum. 47 000€. Numri i tel. Viber 0041762047250 zvicer. Pranoj edhe tok ne rrethin te Prishtines. F.Kosoves. lipjanit mirpo jo shum larg Prishtines edhe deri te Sllatina mundni me thirr dhe ne nr 045877592
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim