Shtepia ne Prishtine(Kodi 139)

Shitet nga: jeti Sot 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR   3 000 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 525 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti Shpk ka ne shitje shtepin eshte 3 kate plus kati perdhes shtepia ka siperfaqe prej 525m2. po ashtu shtepia eshte e banueshme shtepia posedon te gjitha sendet elemntare ka, uje, rrym ,internet, nxemje qendrore,oxhak,ujesjells kanalizim.


Qmimi me marrveshje

Shtepia posedon kete renditje:

KATI I

1 Sallon me Kuzhine
1 Banjo

KATI II

1 Sallon
4 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Terrasa

KATI III

1 Sallon
4 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Terrasa

Per veq ketyre shtepia posedon edhe nxemje qendrore(me Naft Rrym edhe Dru) posedon dhe dy depo Njera Depo ushqimore tjetra mund te shfrytzohet per dru ,ka gjithashtu edhe Ujesjellsin keto gjenden ne katin perdhese
Ne nje pjes te veqant posedon edhe dy Zyre 1Banjo te cilat kan hyrje te veqant
Ne oborr perpos gjelbrimit gjendet pjesa qe eshte e posqame me gjitha paisjet e nevojshme per Grill
Vlen te ceket qe perpos Mundesis se shfrytzimit per banim shtepia mund te shfrytzohet edhe per Ndonje strehimore per femije per ndonje Kurs etj..

Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343(viber)

ose e-mail : jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim.!

Agjensioni JETI SHPK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim