2 Shtepijat ne lagjen ismajl dumoshi

Shitet nga: hekuran 05 Nën 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Ismajl Dumoshi nr 15
Sipërfaqe: 420 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
(SHITET) 2 SHTËPI ne Lagjen Ismail Dumosh me marveshje i, janë me ni Truall (2.5 Ari) Siperfaqja njera (180m2), Sallon, Kuzhin, 3 Dhoma Gjumi, Ballkon. Kurse tjetra ka (240m2) Sallon, Kuzhin, 4 Dhoma Gjumi, 2 Banjo, Ballkon, 2 Shpajza. Shtëpit posedojnë Nxemje Qëndrore, Kamera, Klima, Rezervuar 2000 L, dhe Bunar. Njera eshte e leshuar me Qira 700 €., qe 10 Vite jan te leshuara me ,Qira.++." Edhe,+ //ket shtepin tjeter mundemi me lshu me qira edhe mundeni mi mar 1300 euro mujt .
Me pare kesh bojm marveshje kurse me ndrim kurse me ndrim kuptohet pak ma shtrejt
.Dokumentacioni ne rregull .280 mi j per me shum mundi t kontaktoni ne nr muni mi pa ;.
Nr . 045 543 345 ... 044 185 445
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim