SHITET SHTEPIA NE VEND SHUME TE MIRE - OSE NDROH..

Shitet nga: ekrem 28 Gsh 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 000 EUR

Komuna: Prishtinë


**** CMIMI I NEGOCIUESHEM *****

- LOKACIONI: TE PROCREDIT BANKA RRUGA KRYESORE PER GERMI..
- 10 METRA PREJ RRUGES KRYESORE
- TE SHKOLLA E MESME E TREGTISE, AFER SHTEPISE SE FADIL HOXHES..
- SHTEPIA E NDERTUAR NE VITIN 2005 (NDERTIM SHUME I MIRE)
- 3 KATESHE ME 6 DHOMA GJUMI
- SALLON TE MADH ME ANEX KUZHINE,
- 2 BANJO,
- GARAZHE TE MADHE,
- BALLKONA SHUME TE MEDHENJE,
- PODRUM,
- MAGAZINE NEN KULM.
- KA HAPESIRE PERRETH SHTEPISE EDHE PAKEZ OBORR PERPARA SHTEPISE..
- ME DOKUMENTACION PERKATES,
- VENDI SHUME I QETE DHE I REHATSHEM..

- NE DERE TE SHTEPISE:
- PRO CREDIT BANKA DHE 2 BANKOMATE TE BANKAVE TJERA,
- TREGU I GJELBERT,
- SHTEPIA E SHENDETIT
- 3 SUPER MARKETA,
- 3 SHKOLLA FILLORE,
- 3 SHKOLLA TE MESME,
- FUSHA E FUTBOLLIT,
- TAUK BASHQJA,
- PARKU I FEMIJEVE,
- 2 QERDHE TE SHTETIT,
- XHAMIA,
- KISHA
- DISA BARNATORE ETJ
- SHTEPIA ESHTE LARG SHESHIT NENA TEREZE 10MIN NE KEMBE

apple samsung htc golf audi volvo mercedes opel banesa qira qera shtepi vendbanim shitet truall troll toke ari hektar qytet ndertim qender prishtine bashqe tauk agjencion banesa familje terasa ballkon dritare shpi shtepi shpia shpija home germi park shkolla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim