SHITET SHTEPIJA NE QENDER.

Shitet nga: mentor 02 Dhj 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHES SHTEPIN NE QENDER,SHTEPIJA GJINDET MU PRAN MUSEUT SI DHE SHUME AFER SHKOLLES FILLORE ELENA GJIKA,(50 M) ESHT NJI LAGJE SHUME E VOGEL DHE E QETE,KA MUNDSI NDRIM ME BANESA IFORMATA MA HOLLSISHME DREJTOHUNI TE GZIM KAZAZI 0037744124727 OSE MUND TE SHKRUANI NE
mentorkazazi@hotmail.com
Mentor.Kazazi@malmo.se
QMIMI I VOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim