SHTEPIA NE PRISHTINE TE QAFA

Shitet nga: Hysen 02 Dhj 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 000 EUR   95 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Urgjent Shitet Shtepia me Oborr ne Tophane te Qafa ne qender te Prishtines. Shtepia ka 4 dhoma, 2 kuzhina, 2 banjo, eshte e renovuar, e banueshme. Ka oborr dhe dokumentacion të rregullt. (Viber +37744162445)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim