SHTEPIA NE SHITJE - LAGJA MARIGONA1

Shitet nga: imobanimi 15 Gsh 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shpia ka nje sipërfaqe prej 7.8 ari në lagjen Marigona 1 te o38-shi.
Sipërfaqia e banushme e shtepis është 600m². Rryma, uji dhe dritaret me roletna jan të perfunduara.


Qmimi: 245 000€
Kontakti:
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim