Shes shtepine ne Marigona Rezidence

Shitet nga: Edi 02 Gsh 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Marigona Rezidence
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne Marigona Rezidence e shtrire ne nje hapsire prej 5.20Ari. shtepia ka siperfaqe prej 210m2 dhe ka kete renditje: nje e dhome dite me tryezari, kuzhine, bibloteke, shpajz dhe wc ne katin e pare, ndersa ne katin e dyte: tri dhoma gjumi, dy banjo, utility, dhe tre ballkona. Ne oborr eshte pishina dhe mini kuzhine verore. Shtepia shitet me cmim prej 350.000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim