Shiten 2 Shtepi ne Prishtine (Kodi 263)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Ismail Dumoshi
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje dy Shtepiat ne nje truall ne lagjen Ismail Dumoshi afre shtepis se pleqve rruges per tukbashqe shtepit jan te ndertuara me material te forte ndertimore me blloka geter plus kulmi ka plloq me munsi vazhdimi edhe nje kate.
Shtepia e pare
Ka sallon,kuzhin,dy banjo,tri dhoma te fjetjes dhe ballkon.
Shtepia e dyte
Ka sallon,dhom me kuzhin,kater dhoma te fjetjes,dy banjo,ballkon dhe shpajz dy.
Shtepia posedonj nxemje qendrore ,klima, kamera ,rezervar me 2000 liter uje plus ka bunar , oborri eshte i rregulluar me skare e grill dhe garazhimi per nje vetura dhe ka vend para shtepis parking per dy vetura .
Shtepia e dyt eshte e leshuar me qira nga 700 euro per muj plus gjerenatori I ipkos nga 100 eruo ne muaj me kontrate 10 vjeqare te hollat I merr pemese bankes po qese doni edhe shtepin e pare mundeni me leshu menjehere me qira nga 600 quro.

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim