Shiten shtepite ne Lagjen Nic Prishtine (Kodi 159)

Shitet nga: jeti 03 Dhj 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepite ne Lagjen ''Nic'', rruges Prishtine-Ferizaj perballe Bau Market. Shtepite jane ne ndertim e siper dhe kane siperfaqe 202m2.
Kjo lagje ju ofron te gjitha kushtet per nje jete te sigurt, te rehatshme dhe ambient te ngrohte per familjet tuaja.

Shtepite posedojn kete renditje:

Kati I

-Dhome ndeje
-Kuzhine
-Banjo
-Garazh
-Ballkon

Kati II

-Dhome me banjo
-Dy Dhoma te gjumit
-Banjo
-Ballkona

Pjesa e Brendshme:
-Kamin
-Dysheme e shtruar me laminat
-Dyer te mbrendshme sllovene (lesna)
-Banjo komplete(sanitari italiane/Fortesa)
-Instalim me(PTK- IPKO - telefon,tv kabllovik, dhe internet)

Pjesa e jashtme:
-Rampe elektronike ne hyrje kryesore
-Dyer dhe dritare sllovene(lesna)
-Ndriqim publik
-Dyer automatike per garazh
-Hapsira gjelbruese

Lagjja “Nic” ka :

-Shkolle per femije
-Qerdhe per femije
-Shoping center
-Pjese rekreative fusha e futbollit, tenisit, basketbollit.
-Hapsira Gjelbruese eshte 83 ari.

Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim