Shitet shtepia ne Graqanic 65m2 me 6ari oborr

Shitet nga: riind krasniqi 24 Nën 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Graqanic 65m2 ka dhom gjumi, sallon me kuzhine banjo, teras, koridor e mobiluar komplet dhe eshte e leshuar me qira , ka objektin ndihmes dhe ka 6 ari oborr perkthimi i menjehershem. Mundesi ndrrimi me banes dhe vetur qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim