Shitet shtepia ne Prishtine (Kodi:160)

Shitet nga: jeti Dje 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepine ne Lagjen e Spialit( afer shkolles fillore Pavarsia ). Shtëpia është tre katëshe dhe janë të përfunduara vetëm punët e vrazhda si në foto, pra objekti është vetëm i mbuluar me tjegulla dhe shtresa izoluese,dërrasa , letër difuzive dhe kontra listela,olluqe,oxhaqe,si dhe disa punë instaluese,oborri është i thurrur në tri anë.
- Sutereni ka 84m2 : 1 dhomë dite, 1 dhomë fjetje,1 banjo ,kuzhinë me tryezari , depo ,kalldaja e nxemjeve qendrore.
- Kati perdhese ka 110m2 : dhomë dite 24m2; kuzhine+tryezari 20m2; 2 dhoma fjetje; 2 banjo; ballkon 20m2.
- Kati i parë ka 101m2 : 1 dhomë dite me kuzhinë; 2dhoma fjetje; 2 banjo; 2 ballkona.
- Nënkulmi ka sip 55m2 ,dhomë dite me kuzhinë & tryezari ; banjo; 1 dhomë fjetje dhe depo.

Hyrja kryesore sherben për komunikim vertikal për cdo kat ,nga sutereni deri te kati i pare, në cdo koridor të katit është nga një derë e vecantë për ndarje të kateve që dmth cdo kat mund të shfrytëzohet vec e vec , njëherit këto dyer sherbejnë si ndarje fizike të kateve nëse pronari e lëshon objektin me qira.

Në oborr mund të parkohen deri 6 vetura,
-Hapsira gjelbruese rreth 250m2.
-Shkolla fillore "Pavarsia" gjendet mbrapa shtëpisë (në pjesën lindore).
Trualli me gjithë shtëpi ka sipërfaqe 4 ari
.Pranojmë oferta edhe me kompenzime tjera,
sipas marrveshjes.

Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim