Shpia ipet me qira

Shitet nga: I.Berisha 17 Nën 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Ipete shtepia me garazh dhe pa garazh me qera
shtepia i ka 4 dhoma, banjo ,shpajz dhe garazh.
Shtepia gjendet ne Vranjevc afer shkolles "Zenel Hajdini" Prishtin.Per me shume informata kontakto ne tel: 044262956 ose 049601840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim