Shtepi 156m2 me 3.5 Ari toke afer shkolles

Shitet nga: Shpia ne shitje 24 Krr 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

76 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia me 3.5 Ari toke, gjendet ne Koder te Trimave Ruga Xhavit Haziri rreth 50 metra larg nga shkolla fillore Hilmi Rakovica , rreth 300 metra larg nga rruga kryesore Prishtine-Podujeve ,mbrapa qenderes se mjekesis familjare.
Shpia eshte ne dy kat e rregulluar dhe me infrstrukture te plote,
Shtepia ka kete renditje :
Kati i pare Salloni 6x4m, kuzhina 5x4m, bodrum(nen shkall) 3.5x2m, banjo 2.5x2m
Kati i dyte 3 dhoma gjumi,nje nje banjo,terraca.
Garazha 5.5mx6m
Dokumentacioni i rregullt perkthimi behet menjeher te bleresi.
Qmimi 352€ /m2 shtepia dhe 80€ /m2 i tokes.
Tel & viber: 044161354.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim