Shtepi ne Prishtine (Kodi 200)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë

Shtepi me 5 ari me dy hyrje , ne nje vend shume te frekuentuar te qytetit tone ne nje lagje shume te qet dhe shume te mire per jete.perskaj asfaltit ,rruga Hasan Remniku.
Shtepia ka dy hyrje indviduale,Posedon dy lokale, para shtepise.katin e I icili esht hyrje te veqant,posedon sallon me kuzhin ,banjo moderne,dhe nje dhom gjumi.Hyrja tjeter kati II sallon modern me kuzhin ,banjo,kati i III 4 dhoma gjumi nje banjo,kati IV sallon ,qdo dhom ka ballkon , Uje 24 ore pa nderprer, kanalizim, (bunar hidrofor)internet, kabllovik,nxemje qendrore nen dysheme faza e par e perfunduar, etj...ejani shikoni e binduni
qmimi i diskutueshem

Agjensioni Jeti Shpk ka Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343(viber)
ose ne e-mail : jeti-shpk@hotmail.com


Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim