Shtepi ne Taslixhe

Shitet nga: PASHA 03 Qer 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes Shtepine ne Lagjen me te qet ne Prishtin në "TASLIXHE" vend ideal per jetes. Shtepia eshte 3 kate është mobiluar dhe shum funksionale . Shtepia ka 360 m2
-Përbëhet nga salloni i madh me kuzhinë, 5 dhoma të fjetjes si dhe perdhesa ka 2 dhoma
Tel:
044-253- 512
044-893- 073 ( viber )
049-600-875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim