Shtepia me 10 Ari ne Prishtine

Shitet nga: xxx 15 Gsh 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Bardhoosh
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
SHITET SHTEPIA ME 10 ARI TRULL
Posedon 10 ari trull esht e rregulluar Vetem Mobilet i Mungojn BARDHOSH
Shtepi prej 250 m2 ne Prishtine
ka kanalizim , rryme, ujesjellesin dhe i ka te gjitha dokumentet ne posedim
044-103-286
049-314-799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim