Shtepia ne Lagjen Marigona1 600m2 me 7.8ari

Shitet nga: Bujar 15 Gsh 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne Lagjen Marigona 1 ne Veternik Prishtine.

- Shtepia ka 150 m2 Bodrum
Ne te cilin ka 90 m2 garazh, dhoma per kalldaj dhe rezervuar te ujit, kuzhin verore, banjo dhe dhome per gjesende

- Kati Perdhese 150 m2
Ka nje dhome gjumi, 2 sallona, trepezari, kuzhine dhe nje banjo

- Kati 1 150 m2
Ka 3 dhoma gjumi nje sallon dhe nje banjo dhe nje ballkon te madh

- Kati nenkulm 150 m2
Ka 2 Dhoma gjumi, nje banjo, nje sallon dhe 2 ballkona te medhenje.


Shtepia eshte e ndertume me materiale shum cilesore, ka te instalume rrymen, ujin dhe dritaret me roletna termo izoluese. Parcella gjithesej eshte e perber prej 7.8 ari te cilat jane te furnizume me 2 burime uji, kanalizimi, rrym, internet etj.

Shpia ka arkitekture shum te bukur dhe moderne si dhe nderitim shum solid dhe te forte.

Dokumentacioni eshte ne regull toka perkthehet menihere dhe vlen te ceket qe nuk jan ne as nje lloje hipoteke.


Mund te na kontaktoni ne keto numra
(045 548 846)
(045 565 515)
(045 635 625)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim