TAUKBAHQE 5.4 ari

Shitet nga: isak. 19 Tet 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 500 EUR

Komuna: Prishtinë
trualli ne shitje ,me plan Urbanistik ,uje ,kanalizim ,energji elektrike
qmimi sipas marveshjes ,ps..(kliko ne hart dhe mund ta shifni vendin ,,kliko ne satelit dhe ne te majten tende eshte zomi me plus dhe minus ...FLM) qmimi eshte per ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim