4 + 4 ari troje afer Prishtines

Shitet nga: TRUALLI 23 Nën 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dy parcela kapur njera me tjetren ku mund te shiten edhe ndaraz prej 3ari e 80 metra dhe 3 ari e 70 metra pllac - truall ne form gati katror rruges mes Prishtines dhe Hajvalise ne Llapnasell afer Prishtines 3 km , mrapa lagjes Marigona 1 diku 800 metra , perball ish Hotel Madridit dhe Step Kolorit , mrapa Koha Ditore diku 400 metra . kapur me lagjen Panorama .

infrastruktur e plote ujin , kanalizimin , shtruar deri ne shoder , rruga e gjere esht 6 metra me kadaster .
( ka rrug lidhse ne 3 pjes , dhe ne plan esht nje investim nga komuna se shpejti ,,,,,)
. pres bleres serioz
.
qmimi 8.500 euro ari
telefoni ose viber 049 233 531

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim