15 dhe 31 ari në Butofc

Shitet nga: ari 26 Nën 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Sipërfaqe: 1500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shes dy parcela 15 ari dhe 30ari në butofc e pershtatëshme per ta mbjell me produkte bujqesore ose ndertimin e vikendicav, energjia elektrike kalon afer parceles toka osht ne emer tim edhe nuk ka probleme me dokumente.lejohet ndertimi me plan urbanistik +37745568789

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim