3.5 ari ne veternik

Shitet nga: pajtim 13 Jan 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 400 EUR

Adresa: Veternik
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shes 3.5 ari truall ne veternik mbrapa fshatit nderkombetar mes gorenjes dhe pallatit te drejtesis, i pershtashem per ndertim te ulet, trualli posedin ujin kanalizimin energjin elektrike rrugen e cila eshte e ndriquar nga fshati nderkombeta, i ter trualli eshte i mbjellur me pem te ndryshme, posedoj dokumentet mbi pronsin e truallit.... qmimi i diskutushem per me shum kontaktoni 045-247-051 viber dhe 049-478-288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim