Parcela ne Prishtine (Kodi 208)

Shitet nga: jeti Dje 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jeti-shpk - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet parcela prej 13 Ari.
Parcela eshte te Raiffeisen Bank afre rruga B në Prishtine.
Vend i përshtatshëm për ndertime te larte.


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim