Pllac ar

Shitet nga: Bejta 25 Nën 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 2000 m2
Komuna: Prishtinë
*shes dy parcella nga 5 ari qmimi 33 ero per meter katror me dokomentacion ne rregullt dhe ne emrin tim bartja behet meniren, pres blers serioz flm per mirkuptim,pranoj edhe kompenzim me vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim