Shes troje mrapa Marigona1 lire e mire

Shitet nga: pronari 28 Nën 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 2 troje prej , 3.70 ari dhe 3 ari ne Qagllavic afer Prishtines , Prapa Lagjes Marigona 1 , Koha ditore , 800 metra larg .
Rruga me kadaster , e gjere 6 metra e shtruar me shoder ,, posedon ujin , kanalizimi , ,vend ideal per ndertim shtepie dhe per jetes .Projektet per kete hapesire jane shume terheqese.

posedoj Dokumentet e kompletuar te trollit . bartja apo perkthimi i pronesis behet menjher te Noteri .

qmimi 6700 euro ari bruto me mareveshje

Te interesuarit mund te me kontaktojne ne
049 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim